Kuchenka mikrofalowa Panasonic NN-GD36HMSUG srebrny
Panasonic NN-GD36HMSUG |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Panasonic NN-GD36HMSUG srebrny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Panasonic NN-GD36 inwerterowa kuchenka mikrofalowa z grillem 23l 1000W 18 | 1 339 zł |
Panasonic NN-GD36 inwerterowa kuchenka mikrofalowa z grillem (23l, 1000W, | 1 315 zł |
Kuchenka mikrofalowa Panasonic NN-GD36HMSUG | 1 326 zł |
Panasonic Nn-Gd36Hmsug Kuchenka Mikrofalowa 23L | 1 339 zł |
Panasonic NN-GD36 inwerterowa kuchenka mikrofalowa z grillem (23l, 1000W, | 1 315 zł |
Kuchenka mikrofalowa Panasonic NN-GD36HMSUG | 1 341 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →