Kuchenka mikrofalowa Panasonic NE-1027EYG stal nierdzewna
Zdjęcia 3 |
Panasonic NE-1027EYG |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Panasonic NE-1027EYG stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Panasonic NE-1027 profesjonalna kompaktowa kuchenka mikrofalowa (moc wyjśc | 3 299 zł |
Panasonic Ne-1027Eyg Kuchenka Mikrofalowa 1000W 22L | 3 299 zł |
Panasonic NE-1027 profesjonalna kompaktowa kuchenka mikrofalowa (moc wyjśc | 3 299 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →