Kuchenka mikrofalowa Panasonic NE-1037EYG stal nierdzewna
Zdjęcia 3 |
Panasonic NE-1037EYG |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Panasonic NE-1037EYG stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Panasonic NE-1037 profesjonalna kompaktowa kuchenka mikrofalowa (1000W, 3 | 3 499 zł |
Panasonic Ne-1037Eyg Kuchenka Mikrofalowa 1000W 22L | 3 499 zł |
Panasonic NE-1037 profesjonalna kompaktowa kuchenka mikrofalowa (1000W, 3 | 3 499 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →