Kuchenka mikrofalowa Gorenje Advanced MO 20 A3X stal nierdzewna (733238)
Zdjęcia 5 |
Gorenje Advanced MO 20 A3X |
|
Producenta kuchenek mikrofalowych Gorenje można przypisać średniej klasie urządzeń. Charakteryzuje się standardowymi wymiarami komory roboczej (20 litrów) ze zwykłą powłoką emaliowaną oraz tradycyjną obsługą za pomocą przycisków i przełącznika tact. Urządzenie wyposażone jest również w magnetron o mocy 800 W z możliwością wyboru intensywności grzania. Rozszerza możliwości korzystania z kuchenki mikrofalowej Gorenje MO 20 A3X dzięki obecności 11 programów automatycznego gotowania.
Na przykład tryb SoftMelt pozwoli Ci szybko stopić masło lub czekoladę, StayWarm utrzyma ugotowane jedzenie na gorąco, a WarmPlate podgrzeje potrawy. Kuchenka mikrofalowa obsługuje również normalne i automatyczne rozmrażanie (w zależności od czasu i wagi produktów). Dodatkowe funkcje urządzenia to tryb oczyszczania parą AquaClean, funkcja szybkiego startu, oszczędność energii i zabezpieczenie przed dziećmi, a także możliwość regulacji głośności lub wyłączenia alarmów dźwiękowych. Oprócz kolorystyki „stal nierdzewna”, model ten można znaleźć w sprzedaży w innych wariantach wzorniczych, w tym całkowicie czarnych lub z białymi akcentami.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Kup Gorenje Advanced MO 20 A3X stal nierdzewna
Wszystkie ceny 8 →Gorenje MO 20 A3X kuchenka mikrofalowa/ChildLock/AquaClean/TouchControl/Sm | 399 zł |
Kuchenka mikrofalowa Gorenje MO20A3X | 399 zł |
Gorenje MO20A3X AGDW-MIK-GOR-044 | 399 zł |
Kuchenka mikrofalowa Gorenje MO20A3X | 339 zł |
Kuchenka mikrofalowa GORENJE MO20A3X | 399 zł |
Modyfikacje Gorenje Advanced MO 20 A3X
Ceny na Gorenje Advanced MO 20 A3X |
---|---|---|---|---|
Gorenje Advanced MO 20 A3W biały | od 384 zł | 4 oferty | ||
Gorenje Advanced MO 20 A3B czarny | od 348 zł | 6 oferty | ||
Gorenje Advanced MO 20 A3X stal nierdzewna | od 305 zł | 9 oferty |