Kuchenka mikrofalowa Gorenje Essential MO 17 E1S srebrny (733231)
Zdjęcia 5 |
Gorenje Essential MO 17 E1S biały srebrny |
|
Kuchenka mikrofalowa Gorenje, wykonana w kolorze srebrnym i czarnym, jest przedstawicielem linii Essential i rozwiązaniem dla podstawowego segmentu cenowego. Model przeznaczony jest głównie do podgrzewania lub rozmrażania małych porcji jedzenia, ponieważ komora robocza mieści tylko 17 litrów. Dlatego urządzenie nadaje się przede wszystkim dla kawalerów lub małych rodzin, które nie mają dużo wolnego miejsca w kuchni (wymiary obudowy 26x45x34 cm).
Kuchenka mikrofalowa Gorenje Essential MO 17 E1S otrzymała niezawodne, proste i przejrzyste sterowanie. Na samym dole znajduje się przycisk do otwierania drzwi, a powyżej para przełączników obrotowych - odpowiednio do wyboru czasu grzania (timer od 1 do 35 minut) i ustawienia mocy magnetronu (5 poziomów o maksymalnej mocy 700 W ). Przydatne funkcje urządzenia obejmują obsługę czyszczenia parą AquaClean. W odpowiednim trybie, który zajmuje tylko 5 minut, para zmiękcza resztki jedzenia, tłuszcz i inne zanieczyszczenia na emaliowanych ściankach kuchenki mikrofalowej. Następnie wystarczy przetrzeć komorę roboczą wilgotną szmatką.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Kup Gorenje Essential MO 17 E1S srebrny
Wszystkie ceny 6 →Kuchenka mikrofalowa Gorenje MO17E1S | 319 zł |
Gorenje MO17E1S AGDW-MIK-GOR-047 | 309 zł |
Kuchenka mikrofalowa Gorenje MO17E1S | 335 zł |
Kuchenka mikrofalowa Gorenje MO17E1S Opiekacz Gorenje SM701GCB | 289 zł |
Kuchenka mikrofalowa GORENJE MO17E1S | 319 zł |
Gorenje Microwave oven MO17E1S Free standing, Mechanical, 700 W, Defrost . | 415 zł |
Modyfikacje Gorenje Essential MO 17 E1S
Ceny na Gorenje Essential MO 17 E1S |
---|---|---|---|---|
Gorenje Essential MO 17 E1W biały | od 276 zł | 2 oferty | ||
Gorenje Essential MO 17 E1S srebrny | od 289 zł | 7 oferty |