Kuchenka mikrofalowa Gorenje Advanced MO 20 A4W biały (733239)
Zdjęcia 7 |
Gorenje Advanced MO 20 A4W biały stal nierdzewna |
|
Kuchenkę mikrofalową z serii Gorenje Advanced można zaliczyć do rozwiązania klasy średniej. Model wyposażony jest w grill, zapewnia wygodne sterowanie elektroniczne z wyświetlaczem LED i funkcją ochrony przed dziećmi, a także oferuje użytkownikom inne praktyczne funkcje. Wśród tych ostatnich na uwagę zasługuje tryb AquaClean, który ma na celu zmniejszenie pracochłonności pielęgnacji 20-litrowej emaliowanej komory roboczej.
Cykl czyszczenia parą zmiękcza brud wewnątrz, który można następnie usunąć wilgotną szmatką. Ważne jest, że kuchenka mikrofalowa Gorenje Advanced MO 20 A4W obsługuje również 11 automatycznych programów gotowania. Z ich pomocą można roztopić czekoladę lub masło, ugotować popularne dania, takie jak makarony, pizza, popcorn itp., a także utrzymać ciepłe ugotowane potrawy. A za pomocą grilla o mocy 1000 W można uzyskać potrawy z charakterystyczną chrupiącą skórką. Inne cechy kuchenki mikrofalowej to możliwość rozmrażania produktów - zarówno ręcznie (według czasu), jak i automatycznie (według wagi).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Kup Gorenje Advanced MO 20 A4W biały
Gorenje MO20A4W AGDW-MIK-GOR-077 | 329 zł |
Kuchenka mikrofalowa Gorenje MO20A4W | 329 zł |
Kuchenka mikrofalowa Gorenje MO20A4W Opiekacz Mini grill Gorenje SM701GCB | 365 zł |
Kuchenka mikrofalowa GORENJE MO20A4W | 399 zł |
Modyfikacje Gorenje Advanced MO 20 A4W
Ceny na Gorenje Advanced MO 20 A4W |
---|---|---|---|---|
Gorenje Advanced MO 20 A4W biały | od 329 zł | 5 oferty | ||
Gorenje Advanced MO 20 A4X stal nierdzewna | od 464 zł | 6 oferty |