Kuchenka mikrofalowa Gorenje Simplicity MO 235 SYB czarny (732954)
Zdjęcia 5 |
Gorenje Simplicity MO 235 SYB biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gorenje Simplicity MO 235 SYB czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchenka mikrofalowa Gorenje MO235SYB | 1 150 zł |
GORENJEMikrofala MO235SYB -(22) 877 77 77 - RATY 0, Promocje, Rabaty, Wyce | 842 zł |
GORENJEMikrofala MO235SYB -(22) 877 77 77 - RATY 0, Promocje, Rabaty, Wyce | 842 zł |
Modyfikacje Gorenje Simplicity MO 235 SYB
Ceny na Gorenje Simplicity MO 235 SYB |
---|---|---|---|---|
Gorenje Simplicity MO 235 SYW biały | od 899 zł | 3 oferty | ||
Gorenje Simplicity MO 235 SYB czarny | od 842 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →