Kuchenka mikrofalowa Gorenje Advanced MO 20 A4X stal nierdzewna (733240)
Zdjęcia 5 |
Gorenje Advanced MO 20 A4X biały stal nierdzewna |
|
Producent kuchenek mikrofalowych Gorenje przedstawia linię Advanced. Jest to średniej klasy urządzenie kuchenne z zaawansowaną funkcjonalnością gotowania. Oprócz grilla, który pozwala na uzyskanie potraw z charakterystyczną rumianą skórką, dostępnych jest 11 automatycznych programów gotowania. Wśród tych ostatnich są pizza, popcorn, ziemniaki, makarony, utrzymywanie ciepła, cykle mięsne, cykle rybne itp.
Ponadto kuchenka mikrofalowa „wie, jak” rozmrażać żywność: dostępny jest zarówno tryb rozmrażania ręcznego (według czasu), jak i automatycznego (według wagi produktu). Kuchenka mikrofalowa Gorenje Advanced MO 20 A4X charakteryzuje się standardowymi parametrami pracy, w tym 20-litrową komorą gotowania i 800-watowym magnetronem (z pięcioma poziomami mocy mikrofal). Panel sterowania zawiera przełącznik obrotowy, przyciski i wyświetlacz do intuicyjnego ustawiania timera i innych parametrów. Dla łatwego czyszczenia emaliowanych ścianek wewnętrznych modelu przewidziano funkcję AquaClean, czyli czyszczenie parą – po odpowiednim cyklu zwykle wystarczy przetrzeć komorę roboczą wilgotną ściereczką, aby usunąć zabrudzenia. Kontrolki można zablokować w celu ochrony dzieci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Kup Gorenje Advanced MO 20 A4X stal nierdzewna
Gorenje MO 20 A4X Stand-Mikrowelle mit Grill 800 Watt 20 Liter AUTO-Menü m | 623 zł |
Kuchenka mikrofalowa GORENJE MO20A4X | 499 zł |
Kuchenka mikrofalowa Gorenje MO20A4X | 499 zł |
Gorenje MO20A4X | 464 zł |
Modyfikacje Gorenje Advanced MO 20 A4X
Ceny na Gorenje Advanced MO 20 A4X |
---|---|---|---|---|
Gorenje Advanced MO 20 A4W biały | od 329 zł | 4 oferty | ||
Gorenje Advanced MO 20 A4X stal nierdzewna | od 464 zł | 6 oferty |