Zmywarka do zabudowy Gorenje GV 673C60 (739123)
Zdjęcia 13 |
Gorenje GV 673C60
Rodzaj:w pełni zintegrowane
Kompletów naczyń:16
Suszarka:kondensacyjna
Liczba programów:8 szt.
Zużycie prądu:A+++
Zużycie wody:10 l
Poziom hałasu:42 dB
Szerokość:59.8 cm
Jak konserwować i czyścić zmywarkęZestaw środków zapobiegawczych pozwalających utrzymywać zmywarkę w idealnym stanie
Jak prawidłowo korzystać ze zmywarkiPrzestrzeganie prostych zasad obsługi to bezpośredni sposób na przedłużenie żywotności zmywarek
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne GV 673C60
|
Jak konserwować i czyścić zmywarkęZestaw środków zapobiegawczych pozwalających utrzymywać zmywarkę w idealnym stanie
Jak prawidłowo korzystać ze zmywarkiPrzestrzeganie prostych zasad obsługi to bezpośredni sposób na przedłużenie żywotności zmywarek
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gorenje GV 673C60
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GORENJE Zmywarka do zabudowy GORENJE GV673C60 Nie Dotyczy | 2 279 zł |
Gorenje Zmywarka GV673C60 HZGORW60I673C60 | 2 452 zł |
Zmywarka Gorenje GV673C60 739123 | 2 499 zł |
Gorenje Zmywarka GV673C60 128959 | 1 832 zł |
Gorenje Zmywarka GV673C60 128959 | 2 452 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →