Zmywarka do zabudowy Gorenje GV 673B60
Zdjęcia 12 |
Gorenje GV 673B60
Rodzaj:w pełni zintegrowane
Kompletów naczyń:16
Suszarka:kondensacyjna
Zużycie prądu:C
Zużycie wody:10 l
Poziom hałasu:42 dB
Szerokość:59.8 cm
Jak konserwować i czyścić zmywarkęZestaw środków zapobiegawczych pozwalających utrzymywać zmywarkę w idealnym stanie
Jak prawidłowo korzystać ze zmywarkiPrzestrzeganie prostych zasad obsługi to bezpośredni sposób na przedłużenie żywotności zmywarek
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne GV 673B60
|
Jak konserwować i czyścić zmywarkęZestaw środków zapobiegawczych pozwalających utrzymywać zmywarkę w idealnym stanie
Jak prawidłowo korzystać ze zmywarkiPrzestrzeganie prostych zasad obsługi to bezpośredni sposób na przedłużenie żywotności zmywarek
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gorenje GV 673B60
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gorenje GV673B60-743053 zmywarka do naczyń do zabudowy 743053 | 3 188 zł |
GORENJE Zmywarka do zabudowy GORENJE GV673B60 16kpl. Wi-Fi TotalDry | 2 879 zł |
Gorenje Zmywarka GV673B60 HZGORW60I673B60 | 2 858 zł |
Gorenje Zmywarka GV673B60 128958 | 2 135 zł |
Gorenje Zmywarka GV673B60 128958 | 2 858 zł |
Zmywarka GORENJE GV673B60 | 1 892 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →