Patelnia Tefal XL Intense C3840753 30 cm ciemnobrązowy
Zdjęcia 9 |
Tefal XL Intense C3840753 |
|
Nadaje się do pieców gazowych, szklano-ceramicznych i elektrycznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal XL Intense C3840753 30 cm ciemnobrązowy
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia TEFAL XL INTENSE 30cm | 115 zł |
Zestaw patelnie XL Intense 24/30 Tytanowa 2el | 199 zł |
Patelnia aluminiowa ø 30 cm XL Intense – Tefal czarny | 139 zł |
Patelnia tradycyjna do smażenia TEFAL XL Intense 30 cm, tytanowa, non-stic | 169 zł |
Modyfikacje Tefal XL Intense C3840753
Ceny na Tefal XL Intense C3840753 |
---|---|---|---|---|
Tefal XL Intense C3840253 20 cm brązowy | od 95 zł | 1 oferta | ||
Tefal XL Intense C3840453 24 cm brązowy | od 105 zł | 2 oferty | ||
Tefal XL Intense C3840553 26 cm brązowy | od 115 zł | 1 oferta | ||
Tefal XL Intense C3840753 30 cm ciemnobrązowy | od 115 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →