Patelnia Kela Flavoria 10189 28 cm
Zdjęcia 3 |
Kela Flavoria 10189 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kela 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kela.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kela Flavoria 10189 28 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kela patelnia stalowa, śred. 28 x 6 cm | 298 zł |
Patelnia do smażenia ze stali nierdzewnej Kela Flavoria, ø 28 cm srebrny | 271 zł |
Patelnia stalowa Kela, śred. 28 x 6 cm | 340 zł |
Modyfikacje Kela Flavoria 10189
Ceny na Kela Flavoria 10189 |
---|---|---|---|---|
Kela Flavoria 10187 20 cm | od 200 zł | 2 oferty | ||
Kela Flavoria 10188 24 cm | od 212 zł | 5 oferty | ||
Kela Flavoria 10189 28 cm | od 271 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →