Wok Kela Calido 12475 czarny
Zdjęcia 8 |
Kela Calido 12475 czarny szary |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kela 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kela.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kela Calido 12475 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kela 12475 Calido Wok Cast Iron 4 litry | 359 zł |
Kela wok ze szklaną pokrywą, żeliwo emaliowane, śred.36 cm, 4 l, wys. 10 c | 597 zł |
Patelnia Kela wok Żeliwna 36cm | 680 zł |
Wok ze szklaną pokrywą Kela, żeliwo emaliowane, śred.36 cm, 4 l, wys. 10 c | 641 zł |
Modyfikacje Kela Calido 12475
Ceny na Kela Calido 12475 |
---|---|---|---|---|
Kela Calido 12475 czarny | od 359 zł | 4 oferty | ||
Kela Calido 12610 szary | od 654 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →