Сковорідка Kela Flavoria 10188 24 см
Фото 3 |
Kela Flavoria 10188 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kela 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kela.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kela Flavoria 10188 24 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia Kela 24cm | 280 zł |
Kela patelnia stalowa, śred. 24 x 5,5 cm | 246 zł |
Patelnia do smażenia ze stali nierdzewnej Kela Flavoria, ø 24 cm srebrny | 212 zł |
Patelnia stalowa Kela, śred. 24 x 5,5 cm | 280 zł |
Модификації Kela Flavoria 10188
Ціни на Kela Flavoria 10188 |
---|---|---|---|---|
Kela Flavoria 10187 20 см | від 200 zł | 2 пропозиції | ||
Kela Flavoria 10188 24 см | від 212 zł | 5 пропозицій | ||
Kela Flavoria 10189 28 см | від 271 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →