Wok Kela Calido 11947 36 cm czerwony
Zdjęcia 3 |
Kela Calido 11947 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kela 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kela.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kela Calido 11947 36 cm czerwony
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kela wok ze szklaną pokrywą, żeliwo emaliowane, śred.36 cm, 4 l, wys. 10 c | 597 zł |
Czerwony WOK żeliwny Kela Calido, ø 36 cm | 492 zł |
Wok Kela Calido ze szklaną pokrywą, żeliwo emaliowane, śred.36 cm, 4 l, wy | 641 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →