Patelnia głęboka Kela Kerros 11554 32 cm
Zdjęcia 4 |
Kela Kerros 11554 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kela 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kela.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kela Kerros 11554 32 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
kela Patelnia do serwowania Kerros aluminium 9 cm 32 cm Ø 5 l 32 cm 11554 | 426 zł |
Kela Patelnia 32cm do serwowania Kela Kerros czarna | 439 zł |
Garnek aluminiowy Kela Kerros, ø 32 cm czarny | 382 zł |
Patelnia do serwowania KELA Kerros, czarna, 32 cm | 500 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →