Patelnia Kela Stella Nova 12221 36 cm czarny
Zdjęcia 5 |
Kela Stella Nova 12221 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kela 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kela.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kela Stella Nova 12221 36 cm czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grill i Patelnia Patelnia Stella Nova 36 cm aluminium czarna 12221 | 514 zł |
Kela patelnia do paelli z powłoką nieprzywierającą, śred. 36 cm | 509 zł |
Patelnia do paelli z powłoką nieprzywierającą Kela, śred. 36 cm | 580 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →