Patelnia grillowa Kela Kerros 15156 28 cm czarny
Kela Kerros 15156 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kela 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kela.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kela Kerros 15156 28 cm czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kela 15156 grill kwadratowa patelnia Kerros odlewana aluminium 28 x 28 x 4 | 324 zł |
Kela Patelnia 28x28cm grillowa Kela Kerros czarna | 325 zł |
Patelnia grillowa KELA Kerros, czarna, 28x28x4 cm | 370 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →