Patelnia grillowa Kela Kerros 11564 30x24 cm czarny
Zdjęcia 7 |
Kela Kerros 11564 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kela 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kela.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kela Kerros 11564 30x24 cm czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kela Kerros 11564 patelnia z 6-gwiazdkową powłoką nieprzywierającą | 289 zł |
Kela Patelnia 30x24cm grillowa Kela Kerros czarna | 325 zł |
Patelnia Kela grillowa 24cm | 370 zł |
Patelnia Grillowa 30 X 24 Cm | 349 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →