Patelnia do naleśników Kela Stella Nova 12223 32 cm czarny
Zdjęcia 4 |
Kela Stella Nova 12223 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kela 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kela.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kela Stella Nova 12223 32 cm czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
kela 12223 Patelnia do naleśników powłoka nieprzywierająca aluminium nadaj | 422 zł |
Kela patelnia do naleśników, śred. 32 cm | 421 zł |
Patelnia Kela do naleśników 32cm | 480 zł |
Patelnia do naleśników Kela, śred. 32 cm | 452 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →