Patelnia Kela Kerros 11568 28 cm
Kela Kerros 11568 24 cm28 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kela 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kela.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kela Kerros 11568 28 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia Kela 28cm | 370 zł |
Kela Patelnia 28cm wysoka Kela Kerros czarna | 325 zł |
Patelnia głęboka (28 cm) Kerros Kela | 370 zł |
Modyfikacje Kela Kerros 11568
Ceny na Kela Kerros 11568 |
---|---|---|---|---|
Kela Kerros 11567 24 cm | od 254 zł | 2 oferty | ||
Kela Kerros 11568 28 cm | od 325 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →