Patelnia BALLARINI Avola 75002-913 28 cm czarny
Zdjęcia 3 |
BALLARINI Avola 75002-913 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BALLARINI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BALLARINI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BALLARINI Avola 75002-913 28 cm czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia Sauté 2h 28 cm - Ballarini | 254 zł |
Ballarini Patelnia sauté z 2 uchwytami Ballarini Avola - 28 cm | 260 zł |
Ballarini Avola Patelnia Do Duszenia Sauté Z Uchwytem 28 Cm Czarna | 268 zł |
Ballarini AVOLA - patelnia do duszenia z dodatkowym uchwytem 28 cm | 263 zł |
Patelnia sauté z 2 uchwytami Ballarini Avola - 28 cm | 254 zł |
BALLARINI 28cm (75002-913-0) | 299 zł |
Patelnia Sauté 2H 28 Cm Avola Ballarini | 299 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →