Patelnia BALLARINI Alba ALBG0L0.32U 32 cm
Zdjęcia 4 |
BALLARINI Alba ALBG0L0.32U |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BALLARINI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BALLARINI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BALLARINI Alba ALBG0L0.32U 32 cm
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ballarini tytanowa patelnia indukcyjna 32 cm | 373 zł |
Ballarini Alba Indukcja Keravis TI-X 32cm | 269 zł |
Ballarini tytanowa patelnia indukcyjna 32 cm | 332 zł |
Ballarini Alba Indukcja Keravis TI-X 32cm | 269 zł |
Ballarini ALBA tytanowa patelnia indukcyjna 32 cm (ALBG0L0.32U) | 407 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje BALLARINI Alba ALBG0L0.32U
Ceny na BALLARINI Alba ALBG0L0.32U |
---|---|---|---|---|
BALLARINI Alba ALBG0L0.20U 20 cm | od 180 zł | 13 oferty | ||
BALLARINI Alba ALBG0L0.24U 24 cm | od 209 zł | 13 oferty | ||
BALLARINI Alba ALBG0L0.26U 26 cm | od 235 zł | 11 oferty | ||
BALLARINI Alba ALBG0L0.28U 28 cm | od 320 zł | 8 oferty | ||
BALLARINI Alba ALBG0L0.32U 32 cm | od 269 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →