Patelnia BALLARINI Ferrara FERG5F0.20U 20 cm
Zdjęcia 10 |
BALLARINI Ferrara FERG5F0.20U |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BALLARINI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BALLARINI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BALLARINI Ferrara FERG5F0.20U 20 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ballarini Granite Ferrara 20 Cm Frying Pan Posrebrzany FERG5F0.20U | 107 zł |
Ballarini Ferrara Granitium Indukcja Granitowa 20cm | 90 zł |
Ballarini Ferrara Patelnia Granitowa Indukcyjna 20 Cm | 143 zł |
Ballarini Ferrara Granitium Indukcja Granitowa 20cm | 90 zł |
Modyfikacje BALLARINI Ferrara FERG5F0.20U
Ceny na BALLARINI Ferrara FERG5F0.20U |
---|---|---|---|---|
BALLARINI Ferrara FERG5F0.20U 20 cm | od 90 zł | 4 oferty | ||
BALLARINI Ferrara FERG5F0.24U 24 cm | od 140 zł | 3 oferty | ||
BALLARINI Ferrara FERG5F0.26U 26 cm | od 154 zł | 9 oferty | ||
BALLARINI Ferrara FERG5F0.28U 28 cm | od 217 zł | 3 oferty | ||
BALLARINI Ferrara FERG5F0.32U 32 cm | od 190 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →