Patelnia głęboka BALLARINI Salina 75002-811 24 cm
Zdjęcia 4 |
BALLARINI Salina 75002-811 24 cm28 cm |
|
Możesz użyć metalowych akcesoriów.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BALLARINI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BALLARINI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BALLARINI Salina 75002-811 24 cm
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia BALLARINI Salina 24 cm | 270 zł |
Indukcyjna Patelnia Głęboka z 2 Uchwytami 24 cm - Ballarini | 339 zł |
Patelnia BALLARINI Salina 24 cm 750028110 | 265 zł |
Ballarini Indukcyjna patelnia głęboka z 2 uchwytami Ballarini Salina Grani | 347 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje BALLARINI Salina 75002-811
Ceny na BALLARINI Salina 75002-811 |
---|---|---|---|---|
BALLARINI Salina 75002-811 24 cm | od 259 zł | 12 oferty | ||
BALLARINI Salina 75002-810 28 cm | od 279 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →