Patelnia BALLARINI Avola 75002-910 26 cm
Zdjęcia 5 |
BALLARINI Avola 75002-910 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BALLARINI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BALLARINI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BALLARINI Avola 75002-910 26 cm
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia Płytka 26 cm - Ballarini | 212 zł |
Ballarini Patelnia indukcyjna Ballarini Avola - 26 cm | 217 zł |
Patelnia Ballarini 26cm | 184 zł |
Ballarini Avola 75002-910-0 Indukcja Keravis 26cm | 170 zł |
Ballarini Avola 75002-910-0 Indukcja Keravis 26cm | 170 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje BALLARINI Avola 75002-910
Ceny na BALLARINI Avola 75002-910 |
---|---|---|---|---|
BALLARINI Avola 75002-908 20 cm | od 120 zł | 10 oferty | ||
BALLARINI Avola 75002-909 24 cm | od 195 zł | 8 oferty | ||
BALLARINI Avola 75002-910 26 cm | od 170 zł | 9 oferty | ||
BALLARINI Avola 75002-911 28 cm | od 180 zł | 2 oferty | ||
BALLARINI Avola 75002-912 32 cm | od 249 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →