Zestaw przyborów kuchennych Brabantia Tasty+ 123207
Zdjęcia 6 |
Brabantia Tasty+ 123207 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brabantia 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brabantia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brabantia Tasty+ 123207
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Brabantia Brabantia Zestaw do pieczenia Tasty+ 123207 | 185 zł |
Brabantia Zestaw do pieczenia Tasty+ zielony 123207 | 169 zł |
Zestaw do pieczenia BRABANTIA Tasty+, zielony, 13,5x25 cm | 202 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →