Patelnia głęboka BALLARINI Avola 75002-923 28 cm
Zdjęcia 3 |
BALLARINI Avola 75002-923 24 cm28 cm |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BALLARINI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BALLARINI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BALLARINI Avola 75002-923 28 cm
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia Głęboka 2h + Pokrywka 28 cm - Ballarini | 297 zł |
Ballarini patelnia głęboka 2H + pokrywka 28 cm | 304 zł |
Patelnia Ballarini 28cm | 275 zł |
Ballarini Avola 75002-923-0 Indukcja Keravis 28cm | 251 zł |
Ballarini Avola Patelnia Głęboka Z 2 Uchwytami I Pokrywką 28 Cm | 234 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje BALLARINI Avola 75002-923
Ceny na BALLARINI Avola 75002-923 |
---|---|---|---|---|
BALLARINI Avola 75002-922 24 cm | od 200 zł | 7 oferty | ||
BALLARINI Avola 75002-923 28 cm | od 234 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →