Patelnia BALLARINI Murano 75002-933 28 cm szary
Zdjęcia 5 |
BALLARINI Murano 75002-933 |
|
Wskaźnik ciepła Thermopoint do energooszczędnego gotowania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BALLARINI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BALLARINI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BALLARINI Murano 75002-933 28 cm szary
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia BALLARINI Murano 75002-933-0 28 cm | 320 zł |
Ballarini patelnia saute 2H z pokrywką 28 cm | 260 zł |
Patelnia Sauté 2h z Pokrywką 28 cm - Ballarini | 297 zł |
Patelnia BALLARINI Murano 75002-933-0 28 cm 750029330 | 320 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →