Patelnia grillowa BALLARINI Ferrara FERG9F0.28U 28 cm szary
BALLARINI Ferrara FERG9F0.28U |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BALLARINI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BALLARINI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BALLARINI Ferrara FERG9F0.28U 28 cm szary
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia grillowa BALLARINI Ferrara 28 cm | 270 zł |
Patelnia grillowa BALLARINI Ferrara 28 cm FERG9F0.28U | 270 zł |
Ballarini grillowa patelnia granitowa indukcyjna 28 cm | 260 zł |
Ballarini Ferrara Indukcja Granitium Extreme 28cm | 249 zł |
Ballarini Patelnia Grillowa Z Powłoką Granitową Indukcyjna 28 Cm | 253 zł |
Ballarini Ferrara Indukcja Granitium Extreme 28cm | 270 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →