Patelnia BALLARINI Avola 75002-912 32 cm
Zdjęcia 5 |
BALLARINI Avola 75002-912 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BALLARINI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BALLARINI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BALLARINI Avola 75002-912 32 cm
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ballarini Patelnia indukcyjna Ballarini Avola - 32 cm | 286 zł |
Patelnia Ballarini 32cm | 263 zł |
Ballarini Avola 75002-912-0 Indukcja Keravis 32cm | 249 zł |
Ballarini Avola Patelnia Nieprzywierająca Płytka 32 Cm Czarna | 228 zł |
Ballarini Avola 75002-912-0 Indukcja Keravis 32cm | 300 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje BALLARINI Avola 75002-912
Ceny na BALLARINI Avola 75002-912 |
---|---|---|---|---|
BALLARINI Avola 75002-908 20 cm | od 120 zł | 10 oferty | ||
BALLARINI Avola 75002-909 24 cm | od 195 zł | 8 oferty | ||
BALLARINI Avola 75002-910 26 cm | od 170 zł | 10 oferty | ||
BALLARINI Avola 75002-911 28 cm | od 180 zł | 3 oferty | ||
BALLARINI Avola 75002-912 32 cm | od 249 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →