Patelnia BALLARINI Ferrara FERG5F0.32U 32 cm
Zdjęcia 10 |
BALLARINI Ferrara FERG5F0.32U |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BALLARINI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BALLARINI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BALLARINI Ferrara FERG5F0.32U 32 cm
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia Granitowa Indukcyjna 32 cm - Ballarini | 254 zł |
Ballarini patelnia granitowa indukcyjna 32 cm | 260 zł |
Patelnia Ballarini Ferrara 32cm | 223 zł |
Ballarini Ferrara Indukcja Granitium Extreme 32cm | 190 zł |
Ballarini Ferrara Patelnia Granitowa Indukcyjna 32 Cm | 241 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje BALLARINI Ferrara FERG5F0.32U
Ceny na BALLARINI Ferrara FERG5F0.32U |
---|---|---|---|---|
BALLARINI Ferrara FERG5F0.20U 20 cm | od 90 zł | 5 oferty | ||
BALLARINI Ferrara FERG5F0.24U 24 cm | od 140 zł | 3 oferty | ||
BALLARINI Ferrara FERG5F0.26U 26 cm | od 154 zł | 12 oferty | ||
BALLARINI Ferrara FERG5F0.28U 28 cm | od 217 zł | 6 oferty | ||
BALLARINI Ferrara FERG5F0.32U 32 cm | od 190 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →