Patelnia BALLARINI Avola 75002-911 28 cm
Zdjęcia 5 |
BALLARINI Avola 75002-911 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BALLARINI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BALLARINI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BALLARINI Avola 75002-911 28 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia BALLARINI Avola 28 cm | 186 zł |
Patelnia BALLARINI Avola 28 cm 750029110 | 180 zł |
Ballarini Avola 75002-911-0 Indukcja Keravis 28cm | 180 zł |
Ballarini Avola Patelnia Nieprzywierająca Płytka 28 Cm Czarna | 193 zł |
Ballarini Avola 75002-911-0 Indukcja Keravis 28cm | 180 zł |
Modyfikacje BALLARINI Avola 75002-911
Ceny na BALLARINI Avola 75002-911 |
---|---|---|---|---|
BALLARINI Avola 75002-908 20 cm | od 120 zł | 9 oferty | ||
BALLARINI Avola 75002-909 24 cm | od 195 zł | 8 oferty | ||
BALLARINI Avola 75002-910 26 cm | od 170 zł | 9 oferty | ||
BALLARINI Avola 75002-911 28 cm | od 180 zł | 6 oferty | ||
BALLARINI Avola 75002-912 32 cm | od 249 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →