Patelnia głęboka BALLARINI Murano 75002-942 24 cm
Zdjęcia 3 |
BALLARINI Murano 75002-942 24 cm28 cm |
|
Wskaźnik ciepła Thermopoint do energooszczędnego gotowania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BALLARINI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BALLARINI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BALLARINI Murano 75002-942 24 cm
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia BALLARINI Murano 24 cm | 225 zł |
Ballarini Głęboka patelnia granitowa z 2 uchywtami i pokrywką Ballarini Mu | 260 zł |
Patelnia BALLARINI Murano 24 cm 750029420 | 219 zł |
Ballarini Murano 75002-942-0 Indukcja Granitium Extreme 24cm | 219 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje BALLARINI Murano 75002-942
Ceny na BALLARINI Murano 75002-942 |
---|---|---|---|---|
BALLARINI Murano 75002-942 24 cm | od 219 zł | 8 oferty | ||
BALLARINI Murano 75002-973 28 cm | od 239 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →