Patelnia BALLARINI Murano 75002-930 32 cm
Zdjęcia 4 |
BALLARINI Murano 75002-930 |
|
Wskaźnik ciepła Thermopoint do energooszczędnego gotowania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BALLARINI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BALLARINI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BALLARINI Murano 75002-930 32 cm
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ballarini Indukcyjna patelnia granitowa Ballarini Murano - 32 cm | 286 zł |
Ballarini Murano 75002-930-0 Indukcja Granitium Extreme 32cm | 229 zł |
Ballarini Murano Patelnia Nieprzywierająca Płytka 32 Cm | 228 zł |
Ballarini Murano 75002-930-0 Indukcja Granitium Extreme 32cm | 229 zł |
Ballarini MURANO patelnia płytka 32 cm (75002-930-0) | 312 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje BALLARINI Murano 75002-930
Ceny na BALLARINI Murano 75002-930 |
---|---|---|---|---|
BALLARINI Murano 75002-927 24 cm | od 160 zł | 4 oferty | ||
BALLARINI Murano 75002-928 26 cm | od 130 zł | 15 oferty | ||
BALLARINI Murano 75002-929 28 cm | od 190 zł | 5 oferty | ||
BALLARINI Murano 75002-930 32 cm | od 228 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →