Patelnia głęboka BALLARINI Murano 75002-973 28 cm
Zdjęcia 3 |
BALLARINI Murano 75002-973 24 cm28 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BALLARINI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BALLARINI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BALLARINI Murano 75002-973 28 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ballarini Głęboka patelnia granitowa z 2 uchywtami i pokrywką Ballarini Mu | 304 zł |
Ballarini Murano 75002-973-0 Indukcja Granitium Extreme 28cm | 239 zł |
Ballarini Murano Patelnia Głęboka Z 2 Uchwytami I Pokrywką 28 Cm | 272 zł |
Ballarini Murano 75002-973-0 Indukcja Granitium Extreme 28cm | 239 zł |
Modyfikacje BALLARINI Murano 75002-973
Ceny na BALLARINI Murano 75002-973 |
---|---|---|---|---|
BALLARINI Murano 75002-942 24 cm | od 219 zł | 8 oferty | ||
BALLARINI Murano 75002-973 28 cm | od 239 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →