Wok Zwieger Black Stone ZW-PBS-3603 32 cm czarny
Zdjęcia 11 |
Zwieger Black Stone ZW-PBS-3603 |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwieger 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwieger.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zwieger Black Stone ZW-PBS-3603 32 cm czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia wok ZWIEGER Black Stone 32 cm | 230 zł |
ZWIEGER PATELNIA WOK 32CM BLACK STONE ZWIEGER | 294 zł |
Patelnia wok ZWIEGER Black Stone 32 cm | 230 zł |
Patelnia Wok 32Cm Zwieger Black Stone | 348 zł |
Patelnia Wok Black Stone 32 cm Zwieger | 249 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →