Patelnia Demeyere Alu Pro 5 40851-047 24 cm
Zdjęcia 6 |
Demeyere Alu Pro 5 40851-047 24 cm28 cm |
|
Korpus patelni z kutego aluminium z dnem Tripllnduc. 5-warstwowa powłoka nieprzywierająca Duraslide Titanium. Wygodna pętla do zawieszania na uchwycie.
Nadaje się do wszystkich rodzajów płyt, w tym indukcyjnych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Demeyere 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Demeyere.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Demeyere Alu Pro 5 40851-047 24 cm
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia DEMEYERE Alu Pro 5 408510470 24 cm | 335 zł |
Demeyere patelnia głęboka 1H 24 cm | 449 zł |
DEMEYERE Głęboka patelnia tytanowa DEMEYERE Alu Pro 5 40851-047-0 - 24 cm | 548 zł |
Patelnia DEMEYERE Alu Pro 5 408510470 24 cm | 329 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Demeyere Alu Pro 5 40851-047
Ceny na Demeyere Alu Pro 5 40851-047 |
---|---|---|---|---|
Demeyere Alu Pro 5 40851-047 24 cm | od 329 zł | 11 oferty | ||
Demeyere Alu Pro 5 40851-048 28 cm | od 490 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →