Wok Demeyere Apollo 7 40850-207 32 cm stal nierdzewna
Zdjęcia 5 |
Demeyere Apollo 7 40850-207 |
|
Stal nierdzewna z powłoką Silvinox.
Nadaje się do użytku w piekarniku i na wszystkich rodzajach płyt, w tym indukcyjnych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Demeyere 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Demeyere.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Demeyere Apollo 7 40850-207 32 cm stal nierdzewna
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEMEYERE Wok stalowy DEMEYERE Apollo 7 40850-207-0 - 32 cm | 1 105 zł |
Wok 32 cm - Demeyere | 849 zł |
Demeyere, Wok 32 Cm | 893 zł |
Demeyere Apollo 7 Indukcja Stal nierdzewna 32cm | 959 zł |
Wok stalowy DEMEYERE Apollo 7 40850-207-0 - 32 cm - DARMOWY PACZKOMAT OD 7 | 999 zł |
Wok 32 Cm Apollo 7 Demeyere | 999 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →