Patelnia głęboka Demeyere Atlantis 7 40850-934 24 cm srebrny
Zdjęcia 6 |
Demeyere Atlantis 7 40850-934 24 cm 28 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Demeyere 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Demeyere.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Demeyere Atlantis 7 40850-934 24 cm srebrny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia DEMEYERE Atlantis 408509340 24 cm | 800 zł |
Demeyere patelnia głęboka 2H z pokrywką 24 cm | 1 034 zł |
Patelnia Demeyere wok 28cm | 1 149 zł |
Patelnia DEMEYERE Atlantis 408509340 24 cm | 800 zł |
Demeyere Atlantis Patelnia Głęboka Z 2 Uchwytami Z Pokrywką 24 Cm | 1 149 zł |
Demeyere Atlantis 7 Indukcja Stal nierdzewna 24cm | 800 zł |
Modyfikacje Demeyere Atlantis 7 40850-934
Ceny na Demeyere Atlantis 7 40850-934 |
---|---|---|---|---|
Demeyere Atlantis 7 40850-934 24 cm srebrny | od 800 zł | 7 oferty | ||
Demeyere Atlantis 7 40850-935 28 cm stal nierdzewna | od 955 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →