Chochla Demeyere Atlantis 7 40850-340
Zdjęcia 6 |
Demeyere Atlantis 7 40850-340 |
|
Stal nierdzewna 18/10 z powłoką Silvinox. 7-warstwowa podstawa z miedzi.
Nadaje się do piekarnika i wszystkich rodzajów płyt, w tym indukcyjnych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Demeyere 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Demeyere.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Demeyere Atlantis 7 40850-340
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rondelek z Pokrywką 3 Ltr - Demeyere | 934 zł |
Demeyere rondelek z pokrywką 3 ltr | 1 099 zł |
Demeyere, Rondelek Z Pokrywką 3 Ltr | 916 zł |
Rondelek Z Pokrywką 3l Atlantis 7 Demeyere | 1 099 zł |
Modyfikacje Demeyere Atlantis 7 40850-340
Ceny na Demeyere Atlantis 7 40850-340 |
---|---|---|---|---|
Demeyere Atlantis 7 40850-337 | od 591 zł | 7 oferty | ||
Demeyere Atlantis 7 40850-338 | od 950 zł | 1 oferta | ||
Demeyere Atlantis 7 40850-339 | od 1 025 zł | 1 oferta | ||
Demeyere Atlantis 7 40850-340 | od 916 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →