Patelnia głęboka Demeyere Atlantis 7 40850-935 28 cm stal nierdzewna
Zdjęcia 4 |
Demeyere Atlantis 7 40850-935 24 cm 28 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Demeyere 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Demeyere.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Demeyere Atlantis 7 40850-935 28 cm stal nierdzewna
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Demeyere stożkowy okotte 28 cm z pokrywką Atlantis 40850-935-0 | 1 124 zł |
Patelnia DEMEYERE Atlantis 408509350 28 cm | 1 100 zł |
Patelnia Głęboka 2h z Pokrywką 28 cm - Demeyere | 1 104 zł |
Patelnia DEMEYERE Atlantis 408509350 28 cm | 1 100 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Demeyere Atlantis 7 40850-935
Ceny na Demeyere Atlantis 7 40850-935 |
---|---|---|---|---|
Demeyere Atlantis 7 40850-934 24 cm srebrny | od 800 zł | 8 oferty | ||
Demeyere Atlantis 7 40850-935 28 cm stal nierdzewna | od 955 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →