Patelnia Demeyere Atlantis 7 40850-344 28 cm
Zdjęcia 6 |
Demeyere Atlantis 7 40850-344 24 cm28 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Demeyere 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Demeyere.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Demeyere Atlantis 7 40850-344 28 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Demeyere Stieltopf Atlantis flach mit Deckel Durchmesser/ Fassungsvermögen | 1 445 zł |
Rondel DEMEYERE Atlantis 408503440 28 cm | 1 300 zł |
Demeyere Atlantis 7 40850-344-0 Indukcja Stal nierdzewna 4,8l | 1 319 zł |
Rondelek niski z 2 uchwytami DEMEYERE Atlantis 7 40850-344-0 - 4.8l | 1 183 zł |
Modyfikacje Demeyere Atlantis 7 40850-344
Ceny na Demeyere Atlantis 7 40850-344 |
---|---|---|---|---|
Demeyere Atlantis 7 40850-342 24 cm | od 894 zł | 7 oferty | ||
Demeyere Atlantis 7 40850-344 28 cm | od 1 183 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →