Patelnia Demeyere Multiline 7 40850-948 20 cm
Zdjęcia 5 |
Demeyere Multiline 7 40850-948 20 cm28 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Demeyere Multiline 7 40850-948 20 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia Płytka 20 cm - Demeyere | 594 zł |
Demeyere Patelnia stalowa Demeyere Multiline 7 - 20 cm | 557 zł |
Patelnia Płytka 20 Cm Multiline 7 Demeyere | 699 zł |
Modyfikacje Demeyere Multiline 7 40850-948
Ceny na Demeyere Multiline 7 40850-948 |
---|---|---|---|---|
Demeyere Multiline 7 40850-948 20 cm | od 557 zł | 3 oferty | ||
Demeyere Multiline 7 40850-950 28 cm | od 719 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →