Patelnia Demeyere Proline 7 40850-937 24 cm
Zdjęcia 5 |
Demeyere Proline 7 40850-937 20 cm24 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Demeyere 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Demeyere.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Demeyere Proline 7 40850-937 24 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
demeyere Proline garnek do gotowania okrągły ze stali nierdzewnej 24 cm cz | 995 zł |
Demeyere Patelnia Demeyere Proline Ø 24 cm | 939 zł |
Demeyere Proline 7 Indukcja Stal nierdzewna 24cm | 1 069 zł |
Modyfikacje Demeyere Proline 7 40850-937
Ceny na Demeyere Proline 7 40850-937 |
---|---|---|---|---|
Demeyere Proline 7 40850-936 20 cm | od 580 zł | 15 oferty | ||
Demeyere Proline 7 40850-937 24 cm | od 939 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →