Patelnia Demeyere Industry 5 40850-682 20 cm
Zdjęcia 5 |
Demeyere Industry 5 40850-682 20 cm24 cm |
|
Korpus patelni wykonany jest z 5-warstwowego materiału. Wygodna pętla do zawieszania na uchwycie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Demeyere 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Demeyere.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Demeyere Industry 5 40850-682 20 cm
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia DEMEYERE Industry 40850-683-0 24 cm | 530 zł |
DEMEYERE Patelnia stalowa DEMEYERE Industry 5 40850-685-0 - 32 cm | 600 zł |
Patelnia stalowa DEMEYERE Industry 5 40850-682-0 - 20 cm | 579 zł |
Patelnia Płytki 32 cm - Demeyere | 679 zł |
pokaż 15 ofert
Modyfikacje Demeyere Industry 5 40850-682
Ceny na Demeyere Industry 5 40850-682 |
---|---|---|---|---|
Demeyere Industry 5 40850-682 20 cm | od 407 zł | 20 oferty | ||
Demeyere Industry 5 40850-684 24 cm | od 594 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →