Patelnia Demeyere Proline 7 40850-936 20 cm
Zdjęcia 5 |
Demeyere Proline 7 40850-936 20 cm24 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Demeyere 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Demeyere.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Demeyere Proline 7 40850-936 20 cm
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEMEYERE Stalowa patelnia do smażenia Proline 7 40850-936-0-20 cm x | 795 zł |
Patelnia DEMEYERE Proline 20 cm | 799 zł |
Demeyere patelnia płytka 20 cm | 719 zł |
Demeyere Patelnia Demeyere Proline Ø 20 cm | 819 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Demeyere Proline 7 40850-936
Ceny na Demeyere Proline 7 40850-936 |
---|---|---|---|---|
Demeyere Proline 7 40850-936 20 cm | od 679 zł | 11 oferty | ||
Demeyere Proline 7 40850-937 24 cm | od 939 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →