Patelnia Demeyere Multiline 7 40850-950 28 cm
Zdjęcia 5 |
Demeyere Multiline 7 40850-950 20 cm28 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Demeyere 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Demeyere.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Demeyere Multiline 7 40850-950 28 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEMEYERE Patelnia stalowa DEMEYERE Multiline 7 40850-950-0 - 28 cm | 1 004 zł |
Patelnia Demeyere 28cm | 1 200 zł |
Demeyere Multiline Patelnia Stalowa Płytka 28 Cm | 799 zł |
Demeyere Multiline 7 Indukcja Stal nierdzewna 28cm | 719 zł |
Patelnia stalowa DEMEYERE Multiline 7 40850-950-0 - 28 cm - DARMOWY PACZKO | 799 zł |
Patelnia stalowa DEMEYERE Multiline 7 40850-950-0 - 28 cm | 875 zł |
Modyfikacje Demeyere Multiline 7 40850-950
Ceny na Demeyere Multiline 7 40850-950 |
---|---|---|---|---|
Demeyere Multiline 7 40850-948 20 cm | od 557 zł | 2 oferty | ||
Demeyere Multiline 7 40850-950 28 cm | od 719 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →