Patelnia Demeyere Ecoline 5 40850-797 24 cm
Zdjęcia 5 |
Demeyere Ecoline 5 40850-797 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Demeyere 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Demeyere.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Demeyere Ecoline 5 40850-797 24 cm
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia DEMEYERE Ecoline 5 24 cm | 440 zł |
Patelnia Płytka z Powłoką Duraslide Ultra 24 cm - Demeyere | 424 zł |
Patelnia DEMEYERE Ecoline 5 24 cm 408507970 | 440 zł |
Patelnia Demeyere Patelnia nieprzywierająca Demeyere Ecoline 5 | 499 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Demeyere Ecoline 5 40850-797
Ceny na Demeyere Ecoline 5 40850-797 |
---|---|---|---|---|
Demeyere Ecoline 5 40850-796 20 cm | od 360 zł | 7 oferty | ||
Demeyere Ecoline 5 40850-797 24 cm | od 399 zł | 12 oferty | ||
Demeyere Ecoline 5 40850-798 28 cm | od 490 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →