Patelnia Demeyere Atlantis 7 40850-342 24 cm
Zdjęcia 6 |
Demeyere Atlantis 7 40850-342 24 cm28 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Demeyere 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Demeyere.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Demeyere Atlantis 7 40850-342 24 cm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEMEYERE Rondelek niski z 2 uchwytami DEMEYERE Atlantis 740850-342-0 - 2.8 | 1 001 zł |
Patelnia Głęboka 2h z Pokrywką 24 cm - Demeyere | 1 062 zł |
Demeyere patelnia głęboka 2H z pokrywką 24 cm | 1 124 zł |
Demeyere patelnia głęboka 2H z pokrywką 24 cm | 894 zł |
Demeyere Atlantis 7 40850-342-0 Indukcja Stal nierdzewna 2,8l | 1 149 zł |
Rondelek niski z 2 uchwytami DEMEYERE Atlantis 740850-342-0 - 2.8 ltr | 1 011 zł |
Patelnia Głęboka 2H Z Pokrywką 24 Cm Atlantis 7 Demeyere | 1 249 zł |
Modyfikacje Demeyere Atlantis 7 40850-342
Ceny na Demeyere Atlantis 7 40850-342 |
---|---|---|---|---|
Demeyere Atlantis 7 40850-342 24 cm | od 894 zł | 7 oferty | ||
Demeyere Atlantis 7 40850-344 28 cm | od 1 183 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →